Foto Zahl der Lose: 470
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2681071
12709
422
Photo
Engi László: Hortobágy, hátoldalon feliratozott fotó, 40×28 cm 2681095
12710
422
Photo
Engi László: Játék a vízben, hátoldalon feliratozott fotó, 40×28 cm 2681075
12711
422
Photo
Engi László: Amatőr korongozó, hátoldalon feliratozott fotó, 40×28 cm
2681065
12712
422
Photo
Engi László: A szegedi nagydíjért, hátoldalon feliratozott fotó, 28×40 cm 2681045
12713
422
Photo
Engi László: Dögönyöző, hátoldalon feliratozott fotó, kartonra ragasztva, 40×27 cm
2681016
12714
422
Photo
Engi László: Játék a strandon, amatőr művészfotó, jelzés nélkül, 21,5×30 cm 2185266
12715
422
Photo
1984 Gink Károly (1922-2002): Ágyúk (11/50), pecséttel jelzett, aláírt fotó, sarkán törésnyom, 38×30 cm 2238058
12716
422
Photo
2183612
12717
422
Photo
1930 Klell Kálmán (1897-1980): Fuvolázó kisfiú, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, felületén törésnyomok, 30×40 cm
2681630
12718
422
Photo
Katkó István: Fotogram VII., művészfotó, 18×24 cm 2204092
12719
422
Photo
1980 C. Kovács István (?-): Két nyírfa, pecséttel jelzett fotó, 40×25 cm
969739
12720
422
100
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Majális. Fotó, jelzés nélkül. Sarkánál kissé sérült. 16,5x23cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF