1966. Nem szoktam hazudni, Werkfotó. (3db) MAGYAR FILM Operatőr: Vagyóczky Tibor Írta : Lelkes Éva Zeneszerző: Lendvay Kamilló Rendezte : Kárpáti György Főszereplők : VOITH ÁGI, TORDAY TERI, FÜLÖP ZSIGMOND, ZOLNAY ZSUZSA. MÁDI SZABÓ GÁBOR. Korának megfelelő állapotban.. 18x24cm
cca 1980 14 db MTI sajtófotó vegyes témákban 21x24 cm (Moszkva. Egon Bahr, a bonni kancellári hivatal államtitkára tárgyalásokat folytatott Andrej Gromikoval, a Szovjetunió külügyminiszterével./Budapest. A Vízgazdálkodási Tudományos Intézetben hidrológiai kísérleti célokra elkészítették a szegedi Tisza-szakasz méretarányos modelljét./Székesfehérvár. Az ezer éves városban felavatták a millenniumi emlékművet./Kiskőrös. Petőfi Sándor születésének 150. évfordulóján, a most várossá nyilvánított szülőhelyén, ünnepségsorozaton emlékeztek meg a költöről./Moszkva. Nagyszabású felvonulással köszöntötték a nemzetközi munkásosztály nagy ünnepét./Balatonfüred. Élénk a vitorlásélet a magyar tenger partján, A versenyzők bravúros ügyességgel ülik meg a hullámokat./Moszkva. Összeült a KGST 26. ülésszaka. A magyar delegációt Fock Jenő, a Minisztertanács elnöke vezette. A képen még a küldöttség tag- jai közül Vályi Péter, a Minisztertanács elnökhelyettese, Marjai József külügyminiszterhelyettes és dr. Szekér Gyula nehézipari miniszter./Budapest. Az Országos Vízügyi Hivatal központjában árvíz- és belvízvédelmi központ kezdte meg működését ipari tv lánc segítségével./Moszkva. Nyikolaj Podgornijt, az SZKP KB Politikai Bizottsága tagját, a Legfelsőbb Tanács Elnöksége elnökét 70. születésnapja alkalmából Lenin-renddel és a Szocialista Munka Hőse címmel együttjáró Sarló és Kalapács aranyéremmel tüntették ki./Prága. A Varsói Szerződés politikai tanácskozó testületének ülésszakán az európai béke, biztonság és együttműködés aktuális problémáit vitatták meg. Az ülésterem. A magyar küldöttség a tanácskozó asztalnál. Stb.)
1951 Nyíregyházi Áll. Széchényi István Közg. Középiskola végzett növendékei, tablófotó, 5 éves terv propaganda grafikával, kissé sérült üvegezett fa keretben, 21,5x16 cm