Foto

Zahl der Lose: 470

cca 1880-1900 Ausztriai kistelepülések 12 db keményhátú fotó / cca 1890-1900 Austrian small places. Villages, towns 12 photos 12x18 cm
12866.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1960 16 db MTI Fotó Bulgária, Jugoszlávia, Barcelona, stb 18x13 cm
12867.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bruno Reiffenstein (1868-1951): Bécsi városképek 5 db feliratozott, pecséttel és szárazpecséttel jelzett fotók. Később könyvben megjelentek / famous Austrian photographer published Vienna photos with seal 17x11 cm
12868.

Rufpreis:
2 000 HUF

12869.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890 Reichenhall 12 kabinetfotót tartalmazó leporelló.Aranyozott egészvászon kötésben 11x17 cm
12870.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1910 Körmöcbánya (Kremnica, Felvidék), ember formájú méhkasok, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon feliratozva, sérüléssel, 8,5×10,5 cm
12871.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1930-1940 Nagyvárad (Erdély), Szent László tér, Szendrő István (1908-2000) fotóművész pecséttel jelzett fotója, 11,5×17,5 cm
12872.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1930-1940 Celldömölk, országzászló, Szendrő István (1908-2000) fotóművész jelzetlen fotója, 11,5×17,5 cm
12873.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1910 Magas-Tátra (Felvidék), Menguszfalvi-völgy, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon feliratozva, felületi sérüléssel, 8,5×10,5 cm
12874.

Rufpreis:
5 000 HUF

1971 Székely Missió 1945 - emlékkereszt valószínűleg Kolozsváron, fotó, szép állapotban, 16×22 cm
12875.

Rufpreis:
5 000 HUF

1959 Pécs, főtér, Zsolnay-kút, Ikarus buszok, fotó, szép állapotban, 13×17,5 cm
12876.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1917 Anarchia Oroszországban, békedemonstráció Moszkvában, hátoldalon feliratozott sajtófotó, sarkain sérülésekkel, 10,5×17 cm
12877.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF