Foto Zahl der Lose: 470
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
912625
12866
422
Photo
cca 1880-1900 Ausztriai kistelepülések 12 db keményhátú fotó / cca 1890-1900 Austrian small places. Villages, towns 12 photos 12x18 cm
2501882
12867
422
Photo
cca 1960 16 db MTI Fotó Bulgária, Jugoszlávia, Barcelona, stb 18x13 cm
2669791
12868
422
Photo
Bruno Reiffenstein (1868-1951): Bécsi városképek 5 db feliratozott, pecséttel és szárazpecséttel jelzett fotók. Később könyvben megjelentek / famous Austrian photographer published Vienna photos with seal 17x11 cm
2669798
12869
422
Photo
2684665
12870
422
Photo
cca 1890 Reichenhall 12 kabinetfotót tartalmazó leporelló.Aranyozott egészvászon kötésben 11x17 cm 2679475
12871
422
Photo
cca 1910 Körmöcbánya (Kremnica, Felvidék), ember formájú méhkasok, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon feliratozva, sérüléssel, 8,5×10,5 cm 2679561
12872
422
Photo
cca 1930-1940 Nagyvárad (Erdély), Szent László tér, Szendrő István (1908-2000) fotóművész pecséttel jelzett fotója, 11,5×17,5 cm
2679567
12873
422
Photo
cca 1930-1940 Celldömölk, országzászló, Szendrő István (1908-2000) fotóművész jelzetlen fotója, 11,5×17,5 cm
2679456
12874
422
Photo
cca 1910 Magas-Tátra (Felvidék), Menguszfalvi-völgy, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon feliratozva, felületi sérüléssel, 8,5×10,5 cm
2683267
12875
422
Photo
1971 Székely Missió 1945 - emlékkereszt valószínűleg Kolozsváron, fotó, szép állapotban, 16×22 cm
2683272
12876
422
Photo
1959 Pécs, főtér, Zsolnay-kút, Ikarus buszok, fotó, szép állapotban, 13×17,5 cm
2683832
12877
422
Photo
cca 1917 Anarchia Oroszországban, békedemonstráció Moszkvában, hátoldalon feliratozott sajtófotó, sarkain sérülésekkel, 10,5×17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF