3 db gyümölcsökről szóló könyv: Mohácsy Mátyás-Porpáczy Aladár: Bogyósgyümölcsűek [Megjelent 2500 példányban]; A ribiszke és a köszméte termesztése. + Ribiszke, áfonya, bodza, fekete berkenye. Szerk.: Dr. Porpáczy Aladár. Bp., 1952-1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés/papírkötés, változó állapotban.
Ron Kaleniuk: Főzzünk egyszerűen és finoman 2. Scarborough (Toronto), é.n., Magnanimity House, 800 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Horvai Lajos: A cukorbeteg kosztja. Bp., 1932, Novák Rudolf és Társa, 54+(1) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, laza fűzéssel.
Bortúrák Veszprém megyében. Weintours in Comitat Veszprém. Wine-tours in Veszprem county. Veszprém, én.,Veszprém Megyei Vállalkozási Központ. Benne 1995-ös balatoni személyhajó menetrenddel. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Kertművészet a régi magyar kertészeti folyóiratokban. 1857-1944. Repertórium. Összeáll: Alföldy Gábor és Zolnai Dóra. Szerk. és az előszót írta: Galavics Géza. Bp., 1997., MTA Művészettörténeti Kutatóintézet. Kiadói papírkötés.