Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 474

Kósa István (1953-) 1996. "Magyar Szabadalmi Hivatal / Kölcsey - Hass Alkoss Gyarapíts" Ag emlékérem (15.62g/0.925/32mm) dísztokban T:PP
31010.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kósa István (1953-) 2000. "Szent István államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal, összesen 800 db készült belőle! (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP fo.
31011.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
17

Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem sérült díszdobozban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
31012.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina, ph
31013.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kósa István (1953-) 2008. "140 éve született Horthy Miklós" kétoldalas, aranyozott emlékérem a Bajai Éremtani Egyesület kiadásában, dísztokban (65mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
31014.

Rufpreis:
3 000 HUF
47

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. "Szepesváraljai Sarbó Leó - 1887-1912" egyoldalas bronz emlékérem (55mm) T:2 ph.
31015.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kutas László (1936-) 1991. Kétoldalas, öntött bronz névjegyérem (42mm) T:2 patina
31016.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kutas László (1936-) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina Adamo EM3
31017.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kutas László (1936-) DN "Mary Poppins" Br névjegyérem (41,5mm) T:1-
31018.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lajos József (1936-) DN "A szocialista mezőgazdaságért" egyoldalas, öntött Br plakett (90mm) T:1- patina
31019.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BA3
31020.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lapis András (1942- ) 1984. "Hódmezővásárhely" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
31021.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF