Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 474
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2668030
31010
421
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kósa István (1953-) 1996. "Magyar Szabadalmi Hivatal / Kölcsey - Hass Alkoss Gyarapíts" Ag emlékérem (15.62g/0.925/32mm) dísztokban T:PP
2667717
31011
421
11000
Numismatik
Kósa István (1953-) 2000. "Szent István államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal, összesen 800 db készült belőle! (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP fo. 2667728
31012
421
Numismatik
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem sérült díszdobozban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
2676320
31013
421
Numismatik
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina, ph
2667799
31014
421
Numismatik
Kósa István (1953-) 2008. "140 éve született Horthy Miklós" kétoldalas, aranyozott emlékérem a Bajai Éremtani Egyesület kiadásában, dísztokban (65mm) T:1 (eredetileg PP) fo. 2652170
31015
421
Numismatik
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. "Szepesváraljai Sarbó Leó - 1887-1912" egyoldalas bronz emlékérem (55mm) T:2 ph.
2672248
31016
421
Numismatik
Kutas László (1936-) 1991. Kétoldalas, öntött bronz névjegyérem (42mm) T:2 patina
2675079
31017
421
Numismatik
Kutas László (1936-) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina Adamo EM3 2672138
31018
421
Numismatik
Kutas László (1936-) DN "Mary Poppins" Br névjegyérem (41,5mm) T:1-
2531234
31019
421
3400
Numismatik
Lajos József (1936-) DN "A szocialista mezőgazdaságért" egyoldalas, öntött Br plakett (90mm) T:1- patina
2675058
31020
421
Numismatik
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo BA3 2676741
31021
421
Numismatik
Lapis András (1942- ) 1984. "Hódmezővásárhely" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF