https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 84

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Exner Károly (1850-1919) 1905. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (~15g/0.800/34mm) és Br sportérem, midkettő mellszalagon (34mm) T:2 patina
1
31500.

Exner Károly (1850-1919) 1905. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (~15g/0.800/34mm) és Br sportérem, midkettő mellszalagon (34mm) T:2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fritz Mihály (1947-), Lapis András (1942-) 1989. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság" kétoldalas Br emlékérem füllel (42,5mm) T:1- kis karc
1
31501.

Fritz Mihály (1947-), Lapis András (1942-) 1989. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság" kétoldalas Br emlékérem füllel (42,5mm) T:1- kis karc

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939 "MOTESZ (Magyar Országos Tornász Egyesületek Szövetsége) - MFSE (Magyar Főiskolai Sportegyesület) I. tornaversenye 1939.II.19." egyoldalas Br sport plakett, közepén ezüstözött fém rátéttel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel, gravírozva (87x50mm) T:1- patina
1
31502.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939 "MOTESZ (Magyar Országos Tornász Egyesületek Szövetsége) - MFSE (Magyar Főiskolai Sportegyesület) I. tornaversenye 1939.II.19." egyoldalas Br sport plakett, közepén ezüstözött fém rátéttel, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel, gravírozva (87x50mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1-
1
31503.

Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ispánki József (1906-1992) ~1939. "Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság - Szent György" kétoldalas Br sportérem szalag nélkül (36mm) T:2- patina
1
31504.

Ispánki József (1906-1992) ~1939. "Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság - Szent György" kétoldalas Br sportérem szalag nélkül (36mm) T:2- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Iván István (1905-1968) 1963. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888-1963. / 75 éves" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:1-
1
31505.

Iván István (1905-1968) 1963. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888-1963. / 75 éves" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Iván István (1905-1968) Ezüstözött Br sport emlékérem, gravírozás nélkül (50mm) T:2,2- hátlapon ü.
1
31506.

Iván István (1905-1968) Ezüstözött Br sport emlékérem, gravírozás nélkül (50mm) T:2,2- hátlapon ü.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" Br emlékérem tokban (53mm) T:1
1
31507.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" Br emlékérem tokban (53mm) T:1

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Lapis András (1942-), Józsa Gábor (1955-) DN "Kyokushin Karate" kétoldalas Br emlékérem T:1,1- patina
1
31508.

Lapis András (1942-), Józsa Gábor (1955-) DN "Kyokushin Karate" kétoldalas Br emlékérem T:1,1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Participants / XLIV. Championnats du Monde d'Escrime (XLIV. Vívó világbajnokság)" ezüstözött fém résztvevői emlékérem T:1- (PP)
1
31509.

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Participants / XLIV. Championnats du Monde d'Escrime (XLIV. Vívó világbajnokság)" ezüstözött fém résztvevői emlékérem T:1- (PP)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szigethy István (1891-1966) 1934. "Huj huj hajrá! / Zrínyi Vándordíj 1935 III." ezüstözött fém díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 ph.  HPII 2702.
1
31510.

Szigethy István (1891-1966) 1934. "Huj huj hajrá! / Zrínyi Vándordíj 1935 III." ezüstözött fém díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 ph. HPII 2702.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina, kis ph
1
31511.

Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina, kis ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse