Uhren Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2676157
11573
421
Watches
Geneva sport kézi felhúzós karóra. Működik, szép számlappal, bőr szíjjal, dobozzal d: 34 mm 2652780
11574
421
9500
Watches
100 éves az Olimpia (1894-1994) Quartz karóra, elemcserére szorul, eredeti sérült dobozában. d: 30 mm 2667107
11575
421
Watches
Asztali mechanikus szerkezetes óra, nem működik, javításra szorul, kopott, m: 14 cm 2671856
11576
421
Watches
2433885
11577
421
Watches
Régi kis asztali óra, csont kerettel. kereten törés m: 8 cm
2602928
11578
421
26000
Watches
Casio No. 2894 karóra, titánium, a felső folyékony kristály kiégett, működik, leolvasható, digitális, d:55mm
2674311
11579
421
50000
Watches
Vegyes karóra tétel: összesen 23 db, benne sok mechanikus, valamint több automata replika órá: 2 db Rolex + Omega + Breitling. Mind működőképes, kb 8 db kvarc
2652513
11580
421
Watches
Felesütős falióra, korának megfelelő sérülésekkel, nincs kipróbálva, m:74cm
2676264
11581
421
Watches
Armada watch niellós ezüst tokos zsebóra angyalos magyar címerrel hátoldalan ugrató lovat ábrázol. Jelzés nélkül, kopott. Nem működik. d: 50 mm 2671410
11582
421
Watches
Rolex replika automata karóra, sérült üveggel, működik, d: 4,5 cm 2667894
11583
421
Watches
Chronometre Watch fémtokos zsebóra, és aranyozott fém női karóra bőr szíjjal, mindkettő hiányos, nem működő állapotban. 2508456
11584
421
160000
Watches
IWC 18K arany (Au) női automata karóra. Jelzett. Működő, jó állapotban, bőr szíjjal. d: 22 mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF