Flohmarkt

Zahl der Lose: 510

Nagy méretű fantázia tőr 37 cm hüvellyel
11667.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Nagy méretű fantázia tőr 36 cm
11668.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Tanto nagy méretű pillangókés 32 cm
11669.

Rufpreis:
5 000 HUF

Griffmadaras fantázia tőr nagy méretű. Egy fémből 47 cm. Tokkal
11670.

Rufpreis:
6 000 HUF

Griffmadaras fantázia dísztőr nagy méretű. Fém markolattal 38 cm
11671.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szarvas agancs trófea, Kaszópuszta, h: 88 cm
11672.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ékszerládikó, virágmotívumokkal festett, lakkozott, három fiókkal, fém veretekkel apró kopásnyomokkal, egyik veret sérült, 20x11x19 cm
11673.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fekete ovális, kisméretű, négy lábon álló polc, kisebb javított sérüléssel, 24x28x4,5 cm
11674.

Rufpreis:
2 000 HUF
16

Bőrkép, olvashatatlan jelzéssel jobbra lent, fakeretben, 14x49 cm
11675.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ariston régi német fésű készlet, 4 db műanyag fésű, tükrös dobozban, 1920-as évek, apró kopásnyomokkal, doboz méret: 17x25x3 cm.
11676.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lanza bőr táska, bőr szíjjal, fém csattal, belsejében két fakkal és két cipzárral zárható résszel, jó állapotban, apró kopásnyomokkal, kb. 25x22x10,5 cm.
11677.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kígyóbőr-bőr női táska, bőr szíjjal, fém csattal, jó állapotban, kb. 24x16x7 cm.
11678.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF