Flohmarkt Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2643297
12066
421
Flea Market
Elzett Tuto retró fém lakat kulccsal, 7x4,5 cm
2673444
12067
421
Flea Market
Olvashatatlan jelzéssel: Vlagyimir Iljics Lenin, festett rézlemez, 14x8,5 cm
2673237
12068
421
Flea Market
Bronz bagoly figura üveg szemekkel, m: 4 cm 2484608
12069
421
Flea Market
Engel gramofontű fémdoboz tartalommal, kopott 2495206
12070
421
Flea Market
His Master's Voice gramofontűk cca. 100 db, eredeti csomagolásában. Kopott. His Master's Voice (HMV) volt a neve annak a nagy brit lemezkiadónak, amelyet 1901-ben hozott létre a The Gramophone Co. A kifejezést először az 1890-es évek végén találták ki egy festmény címeként, amely egy Nipper nevű terrier keverék kutyát ábrázolt, amint egy felhúzható lemezes gramofont hallgat. Az eredeti, változatlan 1898-as festményen a kutya egy hengeres fonográfot hallgatott. A festmény a Victor Talking Machine Company, a későbbi RCA Victor híres védjegye és logója is volt. 2675207
12071
421
4600
Flea Market
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, ezüst (Ag) kapoccsal, jelzett, h: 44 cm 2671409
12072
421
Flea Market
Gyöngyház nyelű réz pecsétnyomó, vésés nélkül, h: 6 cm, d: 16 mm
2675333
12073
421
11000
Flea Market
Gucci Rush 75 ml parfüm, tartalommal 2667985
12074
421
Flea Market
Lázmérő tokban, higanyos. 2398501
12075
421
Flea Market
Festett, lakkozott orosz fa dobozka. 6x6 cm 2552847
12076
421
Flea Market
Sharp manager calculator. Nem kipróbált
2497127
12077
421
Flea Market
Brandenburgi kapu, fém, kopott, m: 8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF