Flohmarkt

Zahl der Lose: 510

Elzett Tuto retró fém lakat kulccsal, 7x4,5 cm
12066.

Rufpreis:
1 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vlagyimir Iljics Lenin, festett rézlemez, 14x8,5 cm
12067.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bronz bagoly figura üveg szemekkel, m: 4 cm
12068.

Rufpreis:
2 000 HUF

Engel gramofontű fémdoboz tartalommal, kopott
12069.

Rufpreis:
1 200 HUF

His Master's Voice gramofontűk cca. 100 db, eredeti csomagolásában. Kopott. His Master's Voice (HMV) volt a neve annak a nagy brit lemezkiadónak, amelyet 1901-ben hozott létre a The Gramophone Co. A kifejezést először az 1890-es évek végén találták ki egy festmény címeként, amely egy Nipper nevű terrier keverék kutyát ábrázolt, amint egy felhúzható lemezes gramofont hallgat. Az eredeti, változatlan 1898-as festményen a kutya egy hengeres fonográfot hallgatott. A festmény a Victor Talking Machine Company, a későbbi RCA Victor híres védjegye és logója is volt.
12070.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tenyésztett gyöngy nyaklánc, ezüst (Ag) kapoccsal, jelzett, h: 44 cm
12071.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38
11

Gyöngyház nyelű réz pecsétnyomó, vésés nélkül, h: 6 cm, d: 16 mm
12072.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gucci Rush 75 ml parfüm, tartalommal
12073.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Lázmérő tokban, higanyos.
12074.

Lázmérő tokban, higanyos.

Rufpreis:
1 400 HUF
10

Festett, lakkozott orosz fa dobozka. 6x6 cm
12075.

Rufpreis:
2 800 HUF

Sharp manager calculator. Nem kipróbált
12076.

Rufpreis:
1 000 HUF

Brandenburgi kapu, fém, kopott, m: 8 cm
12077.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF