Flohmarkt

Zahl der Lose: 510

Régi zománc zsírosbödön, kopásokkal, m: 17 cm
11824.

Rufpreis:
2 000 HUF

Levélmérleg, kis rozsdafoltokkal
11825.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüstözött fém italos palack, dugóval, az aljában 6 db fém kupicával. Rajta gravírozott felirattal: "Szeretett kollégájuknak a vonalbeli állomás főnökök, 1938." (MÁV alkalmazott számára adott ajándék). Korának megfelelő állapotban, kopásnyomokkal, m:28 cm
11826.

Rufpreis:
8 000 HUF

32 db különféle karkötő, karperec
11827.

Rufpreis:
4 000 HUF

Fém házikó formájú cigarettatartó, felhúzható zenélő szerkezettel, csilingelő harangokkal, 26x13x8 cm
11828.

Rufpreis:
5 000 HUF
16

Gigaset A120 hordozható házi telefon, működik, dobozban.
11829.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rózsás fadoboz, kopott, 20x20x12cm
11830.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szőlős, faragott fadoboz, kopott, 25x17x9cm
11831.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kézmelegítő muff, fekete műszőr, belül selyem béléssel, 28x22 cm
11832.

Rufpreis:
2 400 HUF

Marx és Marksz Budapest szögmérő, kopott, 16x19,5cm
11833.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Régi bakelit telefon Standard Budapest jelzett, kis sérüléssel
11834.

Rufpreis:
4 000 HUF

Asztali kalamáris, kopásokkal, sérülésekkel, 30x25x18cm
11835.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF