Flohmarkt Zahl der Lose: 510
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2650585
11824
421
Flea Market
Régi zománc zsírosbödön, kopásokkal, m: 17 cm 2647155
11825
421
3200
Flea Market
Levélmérleg, kis rozsdafoltokkal
2646893
11826
421
Flea Market
Ezüstözött fém italos palack, dugóval, az aljában 6 db fém kupicával. Rajta gravírozott felirattal: "Szeretett kollégájuknak a vonalbeli állomás főnökök, 1938." (MÁV alkalmazott számára adott ajándék). Korának megfelelő állapotban, kopásnyomokkal, m:28 cm 2646901
11827
421
Flea Market
32 db különféle karkötő, karperec
2646915
11828
421
Flea Market
Fém házikó formájú cigarettatartó, felhúzható zenélő szerkezettel, csilingelő harangokkal, 26x13x8 cm 2607150
11829
421
Flea Market
Gigaset A120 hordozható házi telefon, működik, dobozban. 2607153
11830
421
Flea Market
Rózsás fadoboz, kopott, 20x20x12cm
2607155
11831
421
3800
Flea Market
Szőlős, faragott fadoboz, kopott, 25x17x9cm
2602943
11832
421
Flea Market
Kézmelegítő muff, fekete műszőr, belül selyem béléssel, 28x22 cm
2602100
11833
421
14000
Flea Market
Marx és Marksz Budapest szögmérő, kopott, 16x19,5cm
2637127
11834
421
Flea Market
Régi bakelit telefon Standard Budapest jelzett, kis sérüléssel 2597786
11835
421
Flea Market
Asztali kalamáris, kopásokkal, sérülésekkel, 30x25x18cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF