Drucksachen

Zahl der Lose: 320

1958 Látóhatár. Irodalmi és Politkai folyóirat. Szerk.: Horváth Béla és Vámos Imre. IX. évf., 1958 május-június, 3. sz. Emigráns folyóirat, München. Többek közt Faludy György, Fenyő Miksa, Lesznai Anna írásaival. Papírkötésben, kissé foltos borítóval.
14821.

Rufpreis:
1 000 HUF

14822.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1959 Csurgói Gimnázium műsoros estjének meghívója
14823.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

1960 MOKÉP 10 db film reklám kép tokkal, Májusi fagy és mások. 6x9 cm
14824.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1960-1980 12 db vegyes étlap
14825.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1960 Karl Marx Stadt-Drezda 15-15 képet tartalmazó mappák. 18x24 cm
14826.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

14827.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

cca 1960-1970 Goethe: Kéz kezet mos (A bűnrészesek), írta: Horváth Tibor. Technikai forgatókönyv, Mafilm, 141 p. Egészvászon-kötésben.
14828.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1960-1980 7 db német és svájci utazási, turisztikai ismertető prospektus, német nyelvű
14829.

Rufpreis:
1 600 HUF

1961 Népszabadság XIX. évf. 197. sz., 1961. aug. 19., a címlapon Jurij Alekszejevics Gagarin szovjet űrhajós, 12 p.
14830.

Rufpreis:
1 400 HUF

14831.

Rufpreis:
2 000 HUF

14832.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF