Palma 84 jelzéssel: mezei táj. Akvarell, tus, papír. Jelzett. 46x36 cm https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Palma-84-jelzessel-mezei-taj-Akvarell-tus-papir-Jelzett-46x36-cm~II2669936
2669936
10452
421
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Palma 84 jelzéssel: mezei táj. Akvarell, tus, papír. Jelzett. 46x36 cm
: karap_norbert