Losonczi jelzéssel (Losonczi Jenő?): Vízparti táj. Olaj, vászon, javít... https://www.darabanth.com/de/421-Fernauktion/421.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Losonczi-jelzessel-Losonczi-Jeno-Vizparti-taj-Olaj-vaszon-javitott-Dekorativ-serul~II2677334
2677334
10414
421
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Losonczi jelzéssel (Losonczi Jenő?): Vízparti táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, sérült fa keretben. 40x50 cm.