Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 31

Melich János: Latin jövevényszavaink végződésének alakulásmódjáról. Magyar Nyelvtudományi Társaság 52. sz. Bp., 1940., Magyar Nyelvtudományi Társaság, 29 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a borító elvált a füzettől.
17159.

Rufpreis:
800 HUF

Emberismeret és etika. Szerk.: Beran Ferenc. Bp., 2002., Szent István Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17160.

Rufpreis:
1 200 HUF

Érdy Miklós: Kutatóúton az ősi Khorezmben. Debrecen, 1988. Kiadói papírkötésben
17161.

Rufpreis:
1 200 HUF

Illyefalvi I. Lajos, Dr.: A kenyérkereső nő Budapesten  Budapest, 1930, Székesfővárosi Statisztikai Hivata, 424 p. Egészvászon kötésben.
17162.

Rufpreis:
1 600 HUF

17163.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes neveléstörténeti tétel, 3 db:   1906 Az Erzsébetvárosi benlakással összekötött M. Kir. Állami Főgimnázium XV. évi értesítője az 1905-6. tanévről. Közli Laukó Albert igazgató. Erzsébetváros, 1906., Scholtes Albert. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, kötéssel, rossz, széteső állapotban.;    1911 Magyar Paedagogia 1911-es teljes évfolyama. hn., nyn., 1-656 p. Kopott félbőr kötésben, az első lapon címke nyommal.;   1985 Magyar neveléstörténeti irodalom 1800-1944. Márkus Gábor gyűjtését kiegészítette: Mészáros István és Gazda István. Bp., 1985, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.;
17164.

Rufpreis:
800 HUF

Medvegyev Péter - Száz János: A meglepetések jellege a pénzügyi piacokon. Kockázatok vételre és eladásra. Bp., 2010., Nemzetközi Bankárképző Központ Zrt. Kiadói papírkötés.
17165.

Rufpreis:
1 200 HUF

17166.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nyomárkay István: Anyanyelvi ébredés és hagyomány nálunk és szomszédainknál. Bp., 2002, Lucidus. Kiadói papírkötés.
17167.

Rufpreis:
1 600 HUF

17168.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Adolf Grünbaum: A pszichoanalízis alapjai. Osiris könyvtár. Bp.,2001, Osiris. Kiadói papírkötés.
17169.

Rufpreis:
1 800 HUF

17170.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF