1916 Szeretetadományok gyűjtőkocsija. A Magyar Szent Korona országainak Vöröskereszt Egylete Szeretetadomány osztály / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Red Cross charity fund s: Földes (EK)
Eitel Frigyes herceg mint szamaritánus / Prinz Eitel Friedrich als Samariter / WWI German and Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Prince Eitel Friedrich of Prussia as a frist-aid volunteer
1917 Búcsúzik az ó esztendő. Vöröskeresztes újévi üdvözlet / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military Red Cross propaganda, New Year greeting s: Földes (non PC) (EK)
Schlacht bei Königgratz. Amtliche Ausgabe der Königlichen Zeughaus-Verwaltung. Verlegt v. Julius Bard, Berlin / Battle of Königgrätz (1866), Austro-Prussian War s: Hünten (EK)
XX. Század első fele. A Magyar Sors - bajtársi levelezés I. sz. (hadtörténeti) 22 darabos képeslapsorozatból, Horthy Miklós. Kiadja a Magyar Nemzeti Szövetség s: Kuthy Ferenc (EB)
1917 Kóka Róza, magyar vöröskeresztes ápolónő. 1914 őszétől 1915 tavaszáig Galíciában fertőző kórházban szolgál elkapja a flekentifuszt, nehezen gyógyul, majd később Katonai Érdemkereszttel tüntetik ki a vitézségi érem szalagján / WWI Hungarian Red Cross nurse. photo (EK)