Weltweit Münzen

Zahl der Lose: 820

Hollandia 1883. 1c Br + 1922. 1c Br T:2,2- Netherlands 1883. 1 Cent Br + 1922. 1 Cent Br C:XF,VF Krause KM#107, KM#152
32775.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollandia 1897-1917. 10c "Vilma" (2xklf) T:3 Netherlands 1897-1917. 10 Cent "Vilma" (2xdiff) C:F Krause KM#116, KM#145
32776.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollandia 1923. 1G Ag "I. Vilma" T:2- Netherlands 1923. 1 Gulden Ag "Wilhelmina I" C:VF Krause KM# 161
32777.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollandia 1932. 2 1/2G Ag "Wilhelmina" T:2-,3 durva ph. Netherlands 1932. 2 1/2 Gulden Ag "Wilhelmina I" C:VF,F strong edge error Krause KM# 165
32778.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollandia 1955. 1G Ag "I. Julianna" T:2 ph., patina Netherlands 1955. 1 Gulden Ag "Juliana" C:XF edge error, patina Krause KM#184
32779.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollandia 1959. 2 1/2G Ag "Julianna" T:2 Netherlands 1959. 2 1/2 Gulden Ag "Juliana" C:XF Krause KM#185
32780.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollandia 1960. 2 1/2G Ag "Julianna" T:1,1- patina Netherlands 1960. 2 1/2 Gulden Ag "Juliana" C:UNC,AU patina Krause KM#185
32781.

Rufpreis:
4 000 HUF

32782.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollandia 1980. 1G Ni + 2 1/2G Ni + zseton "Beatrix királynő beiktatása" szettben, eredeti díszdobozában T:PP patina, ujjlenyomat, a tok sérült Netherlands 1980. 1 Gulden Ni + 2 1/2 Gulden Ni + token "Investiture of Queen Beatrix" in original hardcase T:PP patina, fingerprints, damaged case
32783.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollandia 1999. 1c-2EUR (8xklf) forgalmi sor eredeti díszcsomagolásban, fa keretben T:1 a tájékoztató hiányzik Netherlands 1999. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set in original, framed packaging C:UNC the prospectus is missing
32784.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Hollandia 2000. 1c-2EUR (8xklf) forgalmi sor eredeti díszcsomagolásban, tájékoztatóval, fa keretben T:1 a tájékoztatót tartó műanyag törött Netherlands 2000. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set with prospectus, in original, framed packaging C:UNC the plastic case holding the prospectus is broken
32785.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hollandia 2001-2002. 1c-2EUR (8xklf) forgalmi összeállítás eredeti díszcsomagolásban, fa keretben T:1 a tájékoztatót tartó műanyag rekesz eltört, a tájékoztató hiányzik Netherlands 2001-2002. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set in original, framed packaging C:UNC the plastic case holding the prospectus is broken, the prospectus is missing
32786.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF