Militaria

Zahl der Lose: 121

1939 Hirdetmény a légitámadások esetén felmerülő szállítási szükségletek kielégítése okán, nagyméretű, szakadásokkal, Aggteleky Béla altábornagy
14099.

Rufpreis:
12 000 HUF

1914-1918 Reichsbund Kriegsopfer Österreichs - az első világháború képekben, 11 db litografált kép, 31×32 cm
14100.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

1916 XXI. mszd I. szakasz csoportképe, kartonra kasírozott fotó Schäffer Ármin műterméből, sérült karton, 17×23 cm
14101.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1914-1918 30 db németül feliratozott fotó az I. világháborúból 15 db kartonlapra ragasztva (fogságban lévő cserkesz, bevonulás Bresztlitovszkba, orosz hadifoglyok gyűjtőhelye -Wolhynien, lövészárkok - Feldjägerbataillon, elesett katonák, lövedék által ütött nyom, Korpskommandant FML. Hofmann, katonai posta érkezése, stb.), közte sérült fotók, 15×20 cm
14102.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Katonai kulacs, kopott, m: 15 cm
14104.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1944-1945 Nagyrészt 1944-1945-ös, de benne 1 db 1946-os levelezőlappal, rajta német nyelvű családi levelezéssel, de benne katonai jellegű beszámolókkal is (Feldpots). Változó állapotban.
14105.

Rufpreis:
4 000 HUF

14106.

Rufpreis:
2 000 HUF

14107.

Rufpreis:
2 400 HUF

14108.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 db harci repülőt ábrázoló plakát 40x50 cm egyik sérült
14109.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1940-50 Szovjet katonai propaganda plakát, ofszet, papír, sérült, vágott, hajtásnyomokkal, 57x40,5 cm / Soviet military propaganda poster, damaged, cut
14110.

Rufpreis:
5 000 HUF

1861 Nagyfalva (ma: Mogersdorf, Burgenland, AU) a falusi bíró német nyelvű igazolása nagyfalvi lakos korábbi (1848-as) katonai szolgálatáról, a község rányomott viaszpecsétjével, külzetén a szentgotthárdi főbíró magyar nyelvű feljegyzésével /  1861 Mogersdorf, certificate issued by the village judge about previous military service of a resident of Mogersdorf, with vax seal of the village and notes written by the judge of Szentgotthárd on the outside
14111.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF