cca 1920 Kreutle Ferencz művészeti festék, festék-különlegességek, műkedvelő- és iparművészeti árjegyzéke. Bp., én., Engel S. Zs.-ny., 40 p. Szövegközti illusztrációkkal. Papírkötésben, ceruzás bejelölésekkel, jegyzetekkel, firkákkal, foltos.
1925-1943 Vegyes naptár és évkönyv tétel, 5 db: 1925 A Falu aranykönyve és naptára, 1940 Családi naptár, 1940 Nagy képes Rákóczi naptár, 1942 Hangya naptár, 1943 Egy esztendő története. A Reggeli Magyarország, Pest, Esti Magyarország, Hétfői Magyarország évkönyve. Változó állapotban, az egyik lapszélein sérülésekkel, szöveget nem érintő hiányokkal, a borítón és a gerinceken sérülésekkel.
1924 Belügyi Közlöny. Kiadja: M. Kir. Belügyminisztérium. XXIX. évf. 1-58. sz. 1924. jan. 6.-dec. 30. Teljes évfolyam. Bp., 1924., Pesti Könyvnyomda Rt., XXVIII+XLIV+1400 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal.
1925 Maschinenmarkt Nr. 123. XXVI. Jahrgang. Wien-Neudorf - Asch, C. G. Vogel Asch. Árukatalógus, prospektus, német nyelven, korabeli reklámokkal, hajtott, az első lap szakadt, 12 sztl. lev.