Mérey László. (A 20. század első felében alkotott. ): Fjord vitorlásokkal. Olaj, vászon, restaurált, apró sérülésekkel, jelezve balra lent: Mérey L. 55x68cm
Albert Zsuzsa (1954-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 105/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 27x16 cm.
Andy Warhol (1928-1987): Superman. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 66/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett 60x60 cm / Offset-ithography
Andy Warhol (1928-1987): The new spirit. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 490/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett, szélén ázott, gyűrődéssel 60x60 cm / Offset-ithography with some crease and wet stain
Apáti Abkarovics Béla (1888-1957), 2 db rajz: Apáti Abkarovics Rózsi (húga). Szén, papír, jelzés nélkül. Sérült. Proveniencia: Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) húgának hagyatéka. 17x13 cm