Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 538

Mérey László. (A 20. század első felében alkotott. ): Fjord vitorlásokkal. Olaj, vászon, restaurált, apró sérülésekkel, jelezve balra lent: Mérey L. 55x68cm
10014.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Mérey László. (A 20. század első felében alkotott. ): Fjord vitorlásokkal. Olaj, vászon, restaurált, jelzés nélkül, sérülésekkel, 55x68cm
10015.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Mészáros Jenő (1883 - ): Tenger. Olaj, vászon, jelezve balra lent. 50x60cm
10016.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Adámi Sándor (1912 k.-1991): Balatoni vitorlások. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 13,5x20 cm
10017.

Rufpreis:
5 000 HUF
13

Albert Zsuzsa (1954-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 105/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 27x16 cm.
10018.

Rufpreis:
8 000 HUF

Andruskó Károly (1915-2008): Városkép. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 16×24 cm
10019.

Rufpreis:
2 400 HUF
14

Andy Warhol (1928-1987): Superman. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 66/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett 60x60 cm / Offset-ithography
10020.

Rufpreis:
10 000 HUF
42

Andy Warhol (1928-1987): The new spirit. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 490/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett, szélén ázott, gyűrődéssel 60x60 cm / Offset-ithography with some crease and wet stain
10021.

Rufpreis:
10 000 HUF
43

Antal Irén (1903-1999): Vitorlás a Dunán. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm
10022.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Apáti Abkarovics Béla (1888-1957), 2 db rajz: Apáti Abkarovics Rózsi (húga). Szén, papír, jelzés nélkül. Sérült. Proveniencia: Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) húgának hagyatéka. 17x13 cm
10023.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Nápolyi tengerpart. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 34×25 cm
10024.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ábrahám Rafael (1929-2014): Vízparti táj. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fa keretben, 70×50 cm
10025.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF