Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2634270
16823
420
Books: Architecture, Art
B. Szűcs Margit: Alberti. A szerző, B. Szűcs Margit (1923-2006) építészmérnök és építészettörténész által DEDIKÁLT példány. Bp.,1967,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1300 példányban.
2653212
16824
420
Books: Architecture, Art
Wass Albert: Az erdélyi magyar népművészet eredete és értelmezése. Pomáz, 2006, Kráter. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
2653176
16825
420
Books: Architecture, Art
Telepy Katalin: Iványi-Grünwald Béla. Bp., 1985, Képzőművészeti. Fekete-fehér és színes fotókkal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. 2635658
16826
420
Books: Architecture, Art
Dr. Jámbor Kálmánné: Rábaközi hímzések. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. (hiánytalan). Kissé sérült kiadói papírmappában.
2588421
16827
420
Books: Architecture, Art
Pogány Frigyes: Terek és utcák művészete. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
2632569
16828
420
Books: Architecture, Art
Hegyi Loránd: Korniss Dezső. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban. 2632576
16829
420
Books: Architecture, Art
Bálint Endre: Hazugságok naplójából. Bp., 1972, Magvető. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban.
2632602
16830
420
Books: Architecture, Art
Diehl, Gaston: Van Dongen. Lugano, é.n., Uffici Press. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
2617455
16831
420
Books: Architecture, Art
2617450
16832
420
Books: Architecture, Art
Miklós Pál: A sárkány szeme. Bevezetés a kínai piktúra ikonográfiájába. Bp., 1973, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2374293
16833
420
100
Books: Architecture, Art
Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban. 2631099
16834
420
Books: Architecture, Art
Genthon István: Magyarország művészeti emlékei 2. Duna-Tisza köze, Tiszántúl, Felsővidék. Bp., 1961, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 4200 példányban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF