Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 346
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2658241
16714
420
Books: Architecture, Art
Pán Imre emlékszoba. Szerk.: Nagy Zoltán. Székesfehérvár, 2004., Városi Képtár - Deák Gyűjtemény. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
2632652
16715
420
Books: Architecture, Art
Sontag, Susan: On Photography. London, 1978, Allen Lane. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2665167
16716
420
Books: Architecture, Art
Murádin Jenő: A Barabás Miklós Céh. Bukarest, 1978, Kriterion. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban 2665149
16717
420
Books: Architecture, Art
Murádin Jenő: Gy. Szabó Béla. Bukarest, 1980, Kriterion. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban
2665151
16718
420
Books: Architecture, Art
Borghida István: Ziffer Sándor. Bukarest, 1980, Kriterion. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban 2665157
16719
420
Books: Architecture, Art
Banner Zoltán: Szervátiusz Jenő. Bukarest, 1976, Kriterion. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban
2665160
16720
420
Books: Architecture, Art
Jánosházy György: Incze János. Bukarest, 1977, Kriterion. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói javított, szakadt papír védőborítóban
2665177
16721
420
Books: Architecture, Art
Murádin Jenő: A Ferenczy család Erdélyben.Bukarest, 1981, Kriterion. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban 2665770
16722
420
Books: Architecture, Art
A fotográfus. Magyar írók novellái és jegyzetei a fényképről, a fényképezésről. Gyűjtötte, válogatta és összeállította: Kőrössi P. József. Bp., 2001., Noran. Kiadói kartonált papírkötésben 2663661
16723
420
Books: Architecture, Art
Artner Tivadar: Ló és lovas a művészetben. Bp.,1982,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2663774
16724
420
Books: Architecture, Art
Modern olasz szobrászat. Szerk.: Néray Katalin. Bp., 1971, Műcsarnok. Fekete-fehér fotókkal, reprodukciókkal. Kiadói papírkötés
2555783
16725
420
Books: Architecture, Art
Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp., 1943. Győző Andor. Fekete-fehér fotókkal, és két színes táblával illusztrált. Harmadik kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF