Tétel

Katalognummer:

11271.
Beendet 42. Gross-Auktion
Porzellan

Rufpreis:

600 000 HUF

Beschreibung:

Herendi Viktória mintás 71 darabos étkészlet. Jelzett, kézzel festett, zömmel egy készletből való gyűjtemény - a 13 db kistányér, a csontos tálak, a szendvicses tál és a nagy pecsenyés tál némileg eltérő megjelenéssel. Tartalom: 13 darab mélytányér, 14 darab nagytányér, 13 darab kistányér, 5 darab csontos tál, leveskínáló, szendvicses tál, 13 darab desszertes tál, szószos tál, pralinés kínáló, 9 darab eltérő méretű szervírozótál és kínálótál. Minimális kopásokkal. Kivételes, illusztris összeállítás.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras