Tétel

Rufpreis:

36 000 HUF

9

Beschreibung:

Portugália 1976. (~2010.) "Polgári Érdemrend Tiszti Keresztje" jelzett, részben aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés szalagon (br.55,05g/50x80mm), valamint jelzett, zománcozott Ag keresztalakú kitüntetés függőleges tűvel (59,39g/67mm), zománcozott miniatűrrel szalagon, rozettával, eredeti tokban T:UNC Portugal 1976. (~2010.) "Order of Civil Merit, Officer's Cross" marked, partially gilt, enamelled Ag decoration on ribbon (br.55,05g/50x80mm), and marked, enamelled Ag cross-shaped decoration with vertical pin (59,39g/67mm), and enameled miniature on ribbon, with rosette, in original case C:UNC

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg