Foto

Zahl der Lose: 194

cca 1890 Munkácsy Mihály (1844-1900) portréja a művész aláírásával, keményhátú fotó Ad. Braun párizsi műterméből, 11x16 cm
11895.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

cca 1900 Czullik Betti és Czullik Inez, Czullik Ágost, a Liechtenstein hercegi kertek igazgatója lányainak fotója, keményhátú fotó Angerer bécsi műterméből, 20,5×13,5 cm
11896.

Rufpreis:
6 000 HUF

Dorothy Hickling (1880-1946): Alfred Hugh Fisher (1867-1945) angol realista festőművész portréfotója, a művész által dedikálva, a fotós aláírásával jelezve / Dorothy Hickling (1880-1946): portait of Alfred Hugh Fisher (1867-1945), an influential English realist painter known for his mastery in depicting the intricate details of everyday life. Fisher's work is celebrated for its ability to illuminate the beauty in the ordinary, making him a significant figure in the realist art movement of his era.  Dorothy Hickling, herself an artist of cultural significance, Her work, often characterized by its unique perspective and deep emotional resonance, has left a lasting impact on the art world.  This photograph, dedicated by Fisher and bearing the Hickling's signature, serves as a testament to the artistic and cultural contributions of both Fisher and Hickling. 11x15 cm, 17x25 cm
11897.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Székely Aladár (1870-1940): Ady Endre portréja, fotó, a hátoldalán pecséttel jelzett, a sarkain kis sérülésekkel, 21,5x14 cm
11898.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1922 gróf Üchtritz Amédé felesége báró Bánhidy Stefánia írónő a bősi kastélyban 15x23 cm autográf aláírással, asztali keretben
11899.

Rufpreis:
10 000 HUF
10

cca 1968 Ács Irén (1924-2015): Makai Ödönné József Etelka (1903-2004), József Attila költő testvérének fotója, a hátoldalán címkével jelzett, 24x18 cm
11900.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11901.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11902.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Várkonyi Zoltán (1912-1979) színész, rendező portré fotója Áldor műterméből. Pecséttel jelzett. 18x24 cm
11903.

Rufpreis:
8 000 HUF

1902 Vadász társaság a zsákmánnyal Fotó kartonon 33x24 cm Foltos, / Hunting group with the pray. Stained cartboard
11904.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1970 Besztercebánya (Felvidék), Kossuth Lajos utca eleje, útépítés, keményhátú fotó Kinszky K. és Társa műterméből, 6,5×10,5 cm
11905.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
15

1915 A felvidéki Magas-Tátrát ért szélvihar következménye, megcsonkított erdők, 2 db fotó, egyiken felirat, 88,5×11 és 8×13 cm
11906.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF