11080.
Beendet 42. Gross-Auktion
Zeitgenössische Gemälde und Grafiken
260 000 HUF
704,61 EUR, 812,50 USD
Jovánovics Tamás (1974-): Párhuzamos axonometria, 2019. Akril,, papír. Jelezve jobbra lent. J 1/1 számozással. 48×39 cm. Üvegezett fakeretben. / acrylic on paper, signed, numbered J 1/1, framed.