Feszty Masa (1895-1979): Martosi ház anyával és gyerekkel (Felvidék), ... https://www.darabanth.com/de/42-Gross-Auktion/42.1/Gemalde-und-Grafiken/Klassische-Gemalde-und-Grafiken~17224/Feszty-Masa-1895-1979-Martosi-haz-anyaval-es-gyerekkel-Felvidek-1943-Szen-papir-jelezve~II3086978
3086978
11038
42
80000
Classic paintongs and graphics
Beschreibung: Feszty Masa (1895-1979): Martosi ház anyával és gyerekkel (Felvidék), 1943. Szén, papír, jelezve jobbra fent: Feszty Masa, 1943, Martos. Fakeretben. 44x62 cm/ charcoal on paper, signed, framed
: nagy_andras