11043.
Beendet 42. Gross-Auktion
Klassische Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
André Masson (1896-1987): Erotikus grafika (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 49x31,5 cm / lithograph on paper, signed, framed