Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Gonda Béla: Az al-dunai Vaskapu és az ottani többi zuhatag szabályozása. Bp., 1896, Országgyűlési Értesítő Kő- és Könyvnyomdája. 2. kiadás. Egészvászon kötés, 1 térképpel, előzéklap kijár, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras