Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

10

Beschreibung:

Debreczeni Képes Kalendárium az 1913-ik közönséges esztendőre. Tizenharmadik évfolyam. Debrecen,(1913.),Debreczen Sz. Kir. Város Könyvnyomda-Vállalata, 14+4 sztl. lev.+17-252 p.+5+1+13 (hirdetések) sztl. lev. + 3 t.Gazdag korabeli reklámanyaggal. Egészoldalas és szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, néhány lapon ceruzás bejegyzéssel, jegyzettel, kissé foltos lapokkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras