Pulszky Ferencz: Magyarország archeologiája. I-II. kötet.
Bp., 1897. ... https://www.darabanth.com/de/42-Gross-Auktion/42.1/Bucher/Bucher-Geschichte~17280/Pulszky-Ferencz-Magyarorszag-archeologiaja-I-II-kotetBp-1897-Pallas-6plus342pplusXCIXt~II3110428
3110428
19134
42
30000
Books: History
Beschreibung: Pulszky Ferencz: Magyarország archeologiája. I-II. kötet.
Bp., 1897. Pallas. (6)+342p.+XCIXt. (részben kihajt.)+1 kihajt. térk.; (6)+376p.+C-CXCIVt. (részben kihajt.) Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Az első kötet gerince sérült.
: nagy_andras