Werbungen Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2644139
13741
419
Advertisement
Hatvan Paradicsom Konzervgyár, reklámterv, 1930 körül. Tus, akvarell, ceruza, karton. Jelzés nélkül. Sérült. 12,5x26 cm 2644170
13742
419
Advertisement
Szerencsi tulipán bonbon, art deco csokoládé illusztrált termékcsomagolás terv, 1930 körül. Akvarell, papír. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit grafikája. Sérült, foltos. 18x25 cm 2644157
13743
419
Advertisement
Rákosi Jenő élete és művei. Art deco könyvgerinc terv, 1930 körül. A könyv 1930-ban jelent meg a Fővárosi Könyvkiadónál, ezzel az ornamentikával. Tus, papír. Foltos, kissé sérült. 29x5,5 cm. 2646307
13744
419
3200
Advertisement
8 db régi textiláru címke és védjegy, közte Karavánegypt, Ezüstlakodalom
2646391
13745
419
Advertisement
cca 1890-1900 Díszes fali állvány a Pallas Nagy Lexikonának 16 kötetéhez, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. reklámlapja, szélein kissé sérült, 23,5x15 cm
2645713
13746
419
Advertisement
7 db különféle számolócédula (Francois és Littke pezsgő, Igmándi Keserűvíz, stb.), vegyes állapotban 2645179
13747
419
Advertisement
cca 1938 Őriz ráspoly reklámlap, 30x23 cm 2606546
13748
419
Advertisement
cca 1960-1980 Salev targoncák, francia nyelvű, illusztrált reklámprospektus, katalógus, 16 p.
2606399
13749
419
Advertisement
cca 1960-1970 Durlin paszták, színezékek, lakkok bőrkikészítéshez, kétoldalas reklámplakát, kis szakadással, gyűrődésekkel, 29,5x20,5 cm
2606529
13750
419
Advertisement
cca 1960-1970 Transelektro Sabaria húsdaráló, konyhai gépek, spanyol nyelvű, illusztrált reklámprospektus, Bp., Révai-ny., 12 p., kissé foltos, sérült
2492559
13751
419
Advertisement
42 db szalvéta gyűjtemény, benne éttermesek is cca 1960-1980 2598818
13752
419
4600
Advertisement
cca 1890-1910 Kuncz József és Társa cs. és kir. udvari szállítók vászon-, fehérnemű- és szőnyegraktárának karton doboza, sérült, a fedele amatőr módon javított, pótolt, a pótlás miatt a fedél nem teljes illeszkedik az aljához, 55x25x11 cm. Ritka! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF