Werbungen

Zahl der Lose: 175

Hatvan Paradicsom Konzervgyár, reklámterv, 1930 körül. Tus, akvarell, ceruza, karton. Jelzés nélkül. Sérült. 12,5x26 cm
13741.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szerencsi tulipán bonbon, art deco csokoládé illusztrált termékcsomagolás terv, 1930 körül. Akvarell, papír. Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit grafikája. Sérült, foltos. 18x25 cm
13742.

Rufpreis:
5 000 HUF
26

Rákosi Jenő élete és művei. Art deco könyvgerinc terv, 1930 körül. A könyv 1930-ban jelent meg a Fővárosi Könyvkiadónál, ezzel az ornamentikával. Tus, papír. Foltos, kissé sérült. 29x5,5 cm.
13743.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

8 db régi textiláru címke és védjegy, közte Karavánegypt, Ezüstlakodalom
13744.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1890-1900 Díszes fali állvány a Pallas Nagy Lexikonának 16 kötetéhez, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. reklámlapja, szélein kissé sérült, 23,5x15 cm
13745.

Rufpreis:
1 000 HUF

7 db különféle számolócédula (Francois és Littke pezsgő, Igmándi Keserűvíz, stb.), vegyes állapotban
13746.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1938 Őriz ráspoly reklámlap, 30x23 cm
13747.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1960-1980 Salev targoncák, francia nyelvű, illusztrált reklámprospektus, katalógus, 16 p.
13748.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1960-1970 Durlin paszták, színezékek, lakkok bőrkikészítéshez, kétoldalas reklámplakát, kis szakadással, gyűrődésekkel, 29,5x20,5 cm
13749.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1960-1970 Transelektro Sabaria húsdaráló, konyhai gépek, spanyol nyelvű, illusztrált reklámprospektus, Bp., Révai-ny., 12 p., kissé foltos, sérült
13750.

Rufpreis:
1 200 HUF

42 db szalvéta gyűjtemény, benne éttermesek is cca 1960-1980
13751.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890-1910 Kuncz József és Társa cs. és kir. udvari szállítók vászon-, fehérnemű- és szőnyegraktárának karton doboza, sérült, a fedele amatőr módon javított, pótolt, a pótlás miatt a fedél nem teljes illeszkedik az aljához, 55x25x11 cm. Ritka!
13752.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF