Flohmarkt Zahl der Lose: 739
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2648602
11941
419
Flea Market
Oruopta Praha retró fotóállvány, hibátlan, m: 112cm
2648556
11942
419
3200
Flea Market
Német bronz figura, márvány talapzaton, kopott, m: 10 cm
2648553
11943
419
3800
Flea Market
Solymász, festett fém, kopott, jelzés nélkül, m: 18cm
2648564
11944
419
Flea Market
3 db hímzett terítő, hibátlan, 75x75, 150x150, 120x220 cm
2648472
11945
419
Flea Market
10 db szarv, kopott állapotban, h: cca. 15 cm 2648334
11946
419
Flea Market
Creme de Menthe régi pléh doboz, kopott, d: 14 cm
2648332
11947
419
Flea Market
2648330
11948
419
Flea Market
Retró fém zenélő doboz, réz, működik, 16x10x4,5 cm 2648335
11949
419
Flea Market
Balerinás réz váza, kopott, m: 30 cm 2648338
11950
419
Flea Market
Fém peremű cukortartó, fedő nélkül, kopott, d: 10 cm
2648339
11951
419
Flea Market
Kürt formájú dísz, fém és szaru, kopott h: 26 cm 2648340
11952
419
Flea Market
Vegyes réz bolha tétel, kopott, sérülésekkel, vegyes méretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF