Flohmarkt Zahl der Lose: 739
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2643299
12388
419
Flea Market
Régebbi fém dugóhúzó oldalsó tekerőkarral, kopott, h: 15 cm 2643315
12389
419
Flea Market
4 db retró német és szovjet gyártmányú üveg fecskendő, eredeti dobozukban 2648131
12390
419
Flea Market
Jelzés nélkül: Hollanf figurális tálka, bronz, kopott, d: 12 cm
2647680
12391
419
Flea Market
Elefántos kar reif, réz, plexi, d: 6,5 cm
2648455
12392
419
Flea Market
Éjjeli mécsestartó, fém, kopott, horpadásokkal, jelzés nélkül, d: 13,5 cm
2648456
12393
419
Flea Market
2db fém, úti pohár, , jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 7 cm 2648563
12394
419
Flea Market
Swarovski karperec, jelzett, mágneskapcsos, h: 21 cm
2650578
12395
419
Flea Market
Start pisztoly / Vintage pistol 2650579
12396
419
Flea Market
2 db régi pléh tolltartó. Kopott. (Mars, Faber) 994610
12397
419
Flea Market
MT és Szot Vörös Vándorzászlóval kitűntetett élüzem. Szövetborítású retro jegyzettömb és tartó 15x16 cm 2579737
12398
419
Flea Market
Ezüstözött réz keresztelő pohár. Kopott. 6,5 cm
2591947
12399
419
Flea Market
Diótörő, faragott fa, kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, h: 18,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF