Flohmarkt Zahl der Lose: 739
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2621061
12244
419
Flea Market
Nagyméretű szecessziós falikar (lámpa) 36 x34 cm üveg függőkkel, kopott.
2621057
12245
419
Flea Market
Öntött réz ruhaakasztó, fogas 21cm
2621008
12246
419
Flea Market
Üveg váza, fém foglalatban, kopott, m: 28cm 2621169
12247
419
Flea Market
3 db márkás napszeműveg Diva, Guess, Monogramm, tokjukkal 2630780
12248
419
Flea Market
2630792
12249
419
Flea Market
Katonai sisak, sérülésekkel 28x23 cm
2607343
12250
419
Flea Market
Retró, réz váza, kopott, m:15,5cm 2607393
12251
419
Flea Market
Fém kehely, sérült, kopott, m:14cm 2606848
12252
419
Flea Market
Tavirózsás, bőr, dísztányér, kopott, d:27cm
2606411
12253
419
Flea Market
Réz virágtartó, kopott, 25x23x16,5cm 2606254
12254
419
Flea Market
6 személyes vizespohár készlet, üveg (Apró lepattanások) fém tartó, fém tálca (jelzett), 35x24x11cm 2606255
12255
419
Flea Market
Indiai réz, zománcozott váza, kopott, m: 45cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF