Flohmarkt

Zahl der Lose: 739

Nagyméretű szecessziós falikar (lámpa) 36 x34 cm üveg függőkkel, kopott.
12244.

Rufpreis:
5 000 HUF

Öntött réz ruhaakasztó, fogas 21cm
12245.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Üveg váza, fém foglalatban, kopott, m: 28cm
12246.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 db márkás napszeműveg Diva, Guess, Monogramm, tokjukkal
12247.

Rufpreis:
6 000 HUF

Preparált fácán. m: 40cm
12248.

Preparált fácán. m: 40cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Katonai sisak, sérülésekkel 28x23 cm
12249.

Rufpreis:
3 000 HUF

Retró, réz váza, kopott, m:15,5cm
12250.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fém kehely, sérült, kopott, m:14cm
12251.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tavirózsás, bőr, dísztányér, kopott, d:27cm
12252.

Rufpreis:
1 000 HUF

Réz virágtartó, kopott, 25x23x16,5cm
12253.

Rufpreis:
6 000 HUF

6 személyes vizespohár készlet, üveg (Apró lepattanások) fém tartó, fém tálca (jelzett), 35x24x11cm
12254.

Rufpreis:
1 000 HUF

Indiai réz, zománcozott váza, kopott, m: 45cm
12255.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF