Drucksachen

Zahl der Lose: 449

1983 Hármashatárhegy. 50 éves a HHH. 1933-1983. Számos fekete-fehér fotóval. Tűzött papírkötés, kissé foltos.
14671.

Rufpreis:
2 000 HUF

1983 A Hosszú vágta c. magyar-amerikai film reklámkiadványa, kisplakát, kétoldalas, 24x16,5 cm
14672.

Rufpreis:
1 400 HUF

1983 Bölcs Jaroszláv c. szovjet film ismertető prospektusa
14673.

Rufpreis:
1 200 HUF

1983 Mennyei seregek (rendezte: Kardos Ferenc), a MOKÉP képes filmismertető kiadványa, 8 p.
14674.

Rufpreis:
1 800 HUF

1983 IV. Fémkohászati Napok. Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Fémkohászati Szakosztálya - Csepel Művek Fémmű. (Tanulmányok). Balatonaliga, 1983. okt. 5-7. Fekete-fehér ábrákkal. Papírkötésben.
14675.

Rufpreis:
2 000 HUF

1983 A Mennyei sereg c. magyar film ismertető füzete (rendezte: Kardos Ferenc), MOKÉP kiadvány, fekete-fehér képekkel illusztrált, 8 p.
14676.

Rufpreis:
1 000 HUF

1984 Cs. Szabó László (1905-1984) magyar író és esztéta gyászjelentése, hozzá tűzve az eredeti boríték. + Cs. Szabó László: Alkalom c. könyv. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, védőborítón amatőr műanyag borítóval. + 1 újságcikk az ÉS 1984.október 5. számából.
14677.

Rufpreis:
2 800 HUF

1985 Peugeot versenykerékpár katalógus, svéd nyelvű, színes fotókkal illusztrált, kissé kopott, 12 p. / Peugeot racing bicycles, illustrated catalogue, Swedish language
14678.

Rufpreis:
2 000 HUF

1985 Fali akt naptár. Fotózta: Fenyő János és Bacsó Béla. 42x30cm
14679.

Rufpreis:
1 800 HUF
29

cca 1985-2002 össz. 6 db színházi műsor, többek közt Homerosz: Sok hűhó seggiért avagy jobb ma egy sexus, mint holnap egy nexus.
14680.

Rufpreis:
1 000 HUF

1986 Peugeot versenykerékpár katalógus, svéd nyelvű, színes fotókkal illusztrált, kissé kopott, 12 p. / Peugeot racing bicycles, illustrated catalogue, Swedish language
14681.

Rufpreis:
2 000 HUF

1986 Határőr folyóirat I. évfolyam 1. számának 500 példányban megjelent ünnepi hasonmás kiadása, ajándékozó levéllel
14682.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF