1983 IV. Fémkohászati Napok. Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Fémkohászati Szakosztálya - Csepel Művek Fémmű. (Tanulmányok). Balatonaliga, 1983. okt. 5-7. Fekete-fehér ábrákkal. Papírkötésben.
1984 Cs. Szabó László (1905-1984) magyar író és esztéta gyászjelentése, hozzá tűzve az eredeti boríték. + Cs. Szabó László: Alkalom c. könyv. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, védőborítón amatőr műanyag borítóval. + 1 újságcikk az ÉS 1984.október 5. számából.
1985 Peugeot versenykerékpár katalógus, svéd nyelvű, színes fotókkal illusztrált, kissé kopott, 12 p. / Peugeot racing bicycles, illustrated catalogue, Swedish language
1986 Peugeot versenykerékpár katalógus, svéd nyelvű, színes fotókkal illusztrált, kissé kopott, 12 p. / Peugeot racing bicycles, illustrated catalogue, Swedish language