Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 329
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2220240
10414
419
34000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2169873
10415
419
24000
2506545
10416
419
KAE jelzéssel 8 db grafika Akvarell, papír. cca 1900 Nagybánya. 19x14 cm
2624549
10417
419
Takács T jelzéssel: Nagytétényi részlet, 1918. Olaj, fa. Dekoratív fakeretben. 40x53 cm
2610329
10419
419
14000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX sz. elején működött festő alkotása: Elegáns férfi portréja. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 68x55 cm
2519084
10420
419
2610296
10421
419
13000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött festő alkotása: Elegáns férfi portréja. Olaj, vászon. Dublírozott. Dekoratív fakeretben, 76x63,5 cm 2519032
10422
419
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött romániai magyar grafikus: Ők ketten. Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 28x24 cm 2610506
10423
419
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. elején működött festő: Férfi portré, 1912 (?). Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 53×44 cm
2583819
10424
419
Gyulai jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fa keretben, 60×50 cm 2583772
10425
419
Andre jelzéssel: Hazafelé. Olaj, fémlemez. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben, 18×13 cm.
2627586
10426
419
Stubnya J. 1959 jelzéssel: Tavaszi erdő. Olaj, vászon, feltekert állapotban, 58x42cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF