Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
18 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Osakai festő után: Gésák hóesésben. Vegyes technika, selyem. Üvegezett, kopott, fakeretben. 1800 körüli osakai festő után készült másolat. Másolta Nagy Miklós 1942.