10492.
Beendet 419. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Elek jelzéssel: Kiskutya és a cica. Akvarell, ceruza, papír, 27,5x24,5 cm. Jobb felső sarkában kissé foltos. Üvegezett fakeretben.