Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 396

Nyirő József 2 könyve: Az én népem. Bp., 1935, Révai. Hatodik kiadás. Kiadói halina-kötés, a hátsó borító foltos. + A zöld csillag. A szerzőnek az emigrációban írt regénye. Bp., é.n., Kairosz. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17734.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Gyermekévek, ifjúság. Ford.: Ottlik Géza. Végh Dezső rajzaival. Bukarest, 1955, Ifjúsági Könyvkiadó, 394 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, foltos lapélekkel.
17735.

Rufpreis:
1 000 HUF

Juhász Ferenc: Fekete Saskirály. DEDIKÁLT! Bp., 1988., Szépirodalmi. A borító illusztrációja Hantai Simon munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17736.

Rufpreis:
1 200 HUF

Juhász Ferenc: Világtűz. DEDIKÁLT! Bp., 1994., Dunakanyar 2000. Kiadói papírkötés.
17737.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kós Károly, 2 db könyv: "A legszebb élet, amit magamnak el tudtam képzelni". Benkő Samu beszélgetései Kós Károllyal. Bukarest, 1978, Kriterion Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal, Kós Károly rajzaival és metszeteivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval és kiadói papír védőborítóval. + Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval és lapokkal.
17738.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes ponyva tétel, 4 db:  Wilfred Sheridan: Az öt koponya. Bp., én., Palladis.; Annie Hruschka: A delejes akarat. Bp., én., Palladis.;  J. S. Fletcher: Rejtélyes eset a földalattin. II. köt. Bp., 1933., Pesti Hírlap.;  Leleszy Béla: A sangháji kosár. Bp., én., Literaria. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kopott borítókkal, a borítókon sérülésekkel, az egyik foltos.
17739.

Rufpreis:
1 600 HUF
20

Vegyes könyvtétel, eredeti papírborítókkal, 5 db:   Herczeg Ferenc emlékezései. Bp., 1933., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé hiányos illusztrált papír védőborítóban.;   Markovits Rodion: Sánta farsang. Bp.,1933, Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakad, sérült illusztrált papír védőborítóban.   Esther Landolt: Új élet felé. Bp., 1944., Griff. Kiadói kopott félvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.;   Ernst Lothar: A megváltó halál. Bp., én., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé hiányos papír védőborítóban  John Knittel: Amadeus. Bp., én, Bárd Ferenc. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kopott borítóval, sérült gerinccel, szakadt papír védőborítóban.;
17740.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kabdebó Lóránt: Szabó Lőrinc "pere." Bp., 2006., Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.
17741.

Rufpreis:
1 800 HUF

Weöres Sándor: A lélek idézése. Műfordítások. Bp., 1958, Európa. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17742.

Rufpreis:
1 200 HUF

17743.

Rufpreis:
800 HUF

Az angol líra kincsesháza, I-VIII. köt.: Tennyson - Swinburne; Byron - Keats; Browning - D. G. Rossetti; Wordsworth - Coleridge; Shelley; Blake Burns; Tizenhetedik század; Huszadik század. Vál. és szerk.: Bartos Tibor. Bp., 1958, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kötet kissé fakó borítóval, kissé sérült kiadói karton dísztokban.
17744.

Rufpreis:
1 000 HUF

Diana walesi hercegnő (1961-1997) életútja képekben. Összeáll.: Michael O'Mara. Bp., 1997., Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, hullámos lapokkal.
17745.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF