Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2647373
17734
419
Nyirő József 2 könyve: Az én népem. Bp., 1935, Révai. Hatodik kiadás. Kiadói halina-kötés, a hátsó borító foltos. + A zöld csillag. A szerzőnek az emigrációban írt regénye. Bp., é.n., Kairosz. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2648087
17735
419
Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Gyermekévek, ifjúság. Ford.: Ottlik Géza. Végh Dezső rajzaival. Bukarest, 1955, Ifjúsági Könyvkiadó, 394 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, foltos lapélekkel.
2594800
17736
419
Juhász Ferenc: Fekete Saskirály. DEDIKÁLT! Bp., 1988., Szépirodalmi. A borító illusztrációja Hantai Simon munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2594794
17737
419
Juhász Ferenc: Világtűz. DEDIKÁLT! Bp., 1994., Dunakanyar 2000. Kiadói papírkötés. 2592253
17738
419
Kós Károly, 2 db könyv: "A legszebb élet, amit magamnak el tudtam képzelni". Benkő Samu beszélgetései Kós Károllyal. Bukarest, 1978, Kriterion Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal, Kós Károly rajzaival és metszeteivel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval és kiadói papír védőborítóval. + Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval és lapokkal. 2651671
17739
419
Vegyes ponyva tétel, 4 db: Wilfred Sheridan: Az öt koponya. Bp., én., Palladis.; Annie Hruschka: A delejes akarat. Bp., én., Palladis.; J. S. Fletcher: Rejtélyes eset a földalattin. II. köt. Bp., 1933., Pesti Hírlap.; Leleszy Béla: A sangháji kosár. Bp., én., Literaria. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kopott borítókkal, a borítókon sérülésekkel, az egyik foltos. 2651560
17740
419
Vegyes könyvtétel, eredeti papírborítókkal, 5 db: Herczeg Ferenc emlékezései. Bp., 1933., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé hiányos illusztrált papír védőborítóban.; Markovits Rodion: Sánta farsang. Bp.,1933, Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakad, sérült illusztrált papír védőborítóban. Esther Landolt: Új élet felé. Bp., 1944., Griff. Kiadói kopott félvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.; Ernst Lothar: A megváltó halál. Bp., én., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé hiányos papír védőborítóban John Knittel: Amadeus. Bp., én, Bárd Ferenc. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kopott borítóval, sérült gerinccel, szakadt papír védőborítóban.; 2645643
17741
419
Kabdebó Lóránt: Szabó Lőrinc "pere." Bp., 2006., Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.
2649898
17742
419
Weöres Sándor: A lélek idézése. Műfordítások. Bp., 1958, Európa. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2559781
17743
419
2648549
17744
419
Az angol líra kincsesháza, I-VIII. köt.: Tennyson - Swinburne; Byron - Keats; Browning - D. G. Rossetti; Wordsworth - Coleridge; Shelley; Blake Burns; Tizenhetedik század; Huszadik század. Vál. és szerk.: Bartos Tibor. Bp., 1958, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kötet kissé fakó borítóval, kissé sérült kiadói karton dísztokban. 2558777
17745
419
Diana walesi hercegnő (1961-1997) életútja képekben. Összeáll.: Michael O'Mara. Bp., 1997., Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, hullámos lapokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF