Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 396
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2645931
17650
419
Conan Doyle, Arthur: Öt narancsmag; A pettyes szalag. Ford.: Dr. Kemény Aladár. Bp., 1907, Győző A. Andor, 96 p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, javított gerinccel, kissé laza fűzéssel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, egy lap kijár. 2627075
17651
419
Maróthy Jenő: Felvidéki falevelek. Húsz küzdelmes esztendő életéből. Bp., 1939, Kir. M. Egyetemi Ny., 251+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, javított gerinccel.
2626852
17652
419
Szekfű Gyula: Mit vétettem én? Ki gyalázta Rákóczit? Bp., [1916], Dick Manó. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, névbélyegzésekkel.
2627114
17653
419
2511048
17654
419
Kálmán Sámuel: A magyar fabula története. Bp., é.n. Fried és Krakauer. Kiadói papírkötésben
2512817
17655
419
Gergely Márta: Második nemzedék. Bp., é.n., Tábor, 265 p. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval. A szerző által aláírt példány.
2457863
17656
419
Mészáros Gyula: Török költők. Bp., 1910., Franklin. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, a hátsó borító részben hiányos.
2511079
17657
419
Ignotus novelláiból. Bp., 1918, Nyugat, 105+5 p. Számozatlan példány. Korabeli félvászon-kötés 2511022
17658
419
Kunszery Gyula: Vegyétek és igyátok. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Kiadói vászonkötésben 2520143
17659
419
Nagy Pál: Hampsteadi semmittevők. Párizs, 1968, Magyar Műhely. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az elülső szennylap kijár.
2626856
17660
419
Tormay Cécile: A régi ház. Bp.,1939, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés. 2627106
17661
419
Lukács György: A történelmi regény. Bp., 1946., Hungária, 305+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF