Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 396

Conan Doyle, Arthur: Öt narancsmag; A pettyes szalag. Ford.: Dr. Kemény Aladár. Bp., 1907, Győző A. Andor, 96 p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, javított gerinccel, kissé laza fűzéssel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, egy lap kijár.
17650.

Rufpreis:
1 200 HUF

Maróthy Jenő: Felvidéki falevelek. Húsz küzdelmes esztendő életéből. Bp., 1939, Kir. M. Egyetemi Ny., 251+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, javított gerinccel.
17651.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szekfű Gyula: Mit vétettem én? Ki gyalázta Rákóczit? Bp., [1916], Dick Manó. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, névbélyegzésekkel.
17652.

Rufpreis:
1 200 HUF

17653.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kálmán Sámuel: A magyar fabula története. Bp., é.n. Fried és Krakauer. Kiadói papírkötésben
17654.

Rufpreis:
800 HUF

Gergely Márta: Második nemzedék. Bp., é.n., Tábor, 265 p. Félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval. A szerző által aláírt példány.
17655.

Rufpreis:
800 HUF

Mészáros Gyula: Török költők. Bp., 1910., Franklin. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, a hátsó borító részben hiányos.
17656.

Rufpreis:
800 HUF

Ignotus novelláiból. Bp., 1918, Nyugat, 105+5 p. Számozatlan példány. Korabeli félvászon-kötés
17657.

Rufpreis:
800 HUF

Kunszery Gyula: Vegyétek és igyátok. Bp., 1932, Singer és Wolfner. Kiadói vászonkötésben
17658.

Rufpreis:
800 HUF

Nagy Pál: Hampsteadi semmittevők. Párizs, 1968, Magyar Műhely. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, az elülső szennylap kijár.
17659.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tormay Cécile: A régi ház. Bp.,1939, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés.
17660.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lukács György: A történelmi regény. Bp., 1946., Hungária, 305+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítószélekkel, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.
17661.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF