Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 60

32263.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Izrael DN "Emlékezz a Holokausztra / Anna Frank" Br emlékérem eredeti műbőr tokban (30mm) T:1 Israel ND "Remember Holoaust / Anne Frank" Br medallion in orioginal faux leather case (30mm) C:UNC
32264.

Rufpreis:
1 000 HUF

Japán 1965. "Tokió Japán 1965 / Az Élettani Tudományok XXIII. Nemzetközi Kongresszusa" Br emlékérem füllel (60mm) T:2 Japán 1965. "Tokio Japan 1965 / XXIII International Congress of Physiological Sciences" Br commemorative medallion with ear (60mm) C:XF
32265.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kanada 1967. "Kanada centenáriuma 1867-1967 - Brant megye / Brantford Város - A telefon szülőhazája - Mezőgazdaság - Ipar" fém emlékérem (36mm) T:1-,2 (eredetileg PP)
32266.

Rufpreis:
800 HUF

32267.

Rufpreis:
800 HUF

32268.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

32269.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Lengyelország 1979. "II. János Pál / Urbi et Orbi" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem törött műanyag keretben (42,49g/0.916/45mm) T:1 Poland 1979. "Jan Paweł II / Urbi et Orbi" two-sided Ag medallion hallmarked on the edge, in broken plastic frame (42,49g/0.916/45mm) C:UNC
32270.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nagy-Britannia 1837. "Viktória királynő / Hanover 1837" réz zseton T:2 patina, karc Great Britain 1837. "Queen Victoria / To Hanover 1837" copper jeton C:XF patina, scratch
32271.

Rufpreis:
1 600 HUF

32272.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy-Britannia 1969. "A walesi herceg" fém emlékérem eredeti plasztik dísztokban T:1- patina, karc Great Britain 1969. "H.R.H. The Prince of Wales" metal commemorative coin in original plastic hardcase C:AU patina, scratch
32273.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

32274.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF