https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 297
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2637945
30951
418
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Magyar Állami Földtani Intézet" Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:1- 2635127
30952
418
0
9000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Madarassy Walter (1909-1994) ~1970. "Ipolyi Arnold Emlékérem / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban, hátlapon gravírozás (80mm) T:1- 2634370
30953
418
0
5000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Madarassy Walter (1909-1994) 1971. "70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:2 kis ph Hungary 1971. "The 70th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society 1901-1971" two-sided, silver patinated Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (60mm) C:XF small edge error
Das Lot is nicht erreichbar
2561061
30954
418
0
6000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Földmérő és Talajvizsgáló Vállalat / 25 év szolgálatért" öntött bronz emlékplakett, eredeti tokban (~100mm) T:1- 2295395
30955
418
0
7500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1970. "Kulich Gyula" öntött Br emlékérem tokban (97mm) T:1
Das Lot is nicht erreichbar
2635572
30956
418
0
10000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Németh Mihály (1926-) 1975. "Nádasdy Tamás 1498-1526" Br emlékérem (108mm) T:1
Das Lot is nicht erreichbar
2642325
30957
418
0
4000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1985. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Nagyvázsony vára" bronz emlékérem T:1- Adamo KE38 2638190
30958
418
0
1000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Pócsik István (1933-) 1987. "A 'December 4' Drótművek 75 éves / 1921-1987" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2525122
30959
418
0
3400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Rajki László (1939- ) 1979. "1912-1973 / Darvas József irodalmi emlékdíj Orosháza - Dumitrás Mihály Alapítványa" kétoldalas bronz emlékplakett (98mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2525120
30960
418
0
3400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Rajki László (1939- ) 1985. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:1- patina
Das Lot is nicht erreichbar
2633183
30961
418
0
3600
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Rajki László (1939-) DN "Sinka István 1897-1969" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:1-
Das Lot is nicht erreichbar
2640660
30962
418
0
3000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1
Rácz Edit (1936-) 1973. "Söripari emlékplakett / 1854... és Kőbányán megindult a nagyüzemi serfőzés" kétoldalas Br emlékplakett eredeti tokban (74mm) T:1- kis patina, a tokon kisebb sérülések Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse