https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 297

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Magyar Állami Földtani Intézet" Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:1-
1
30951.

Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Magyar Állami Földtani Intézet" Br emlékérem eredeti tokban (70mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Madarassy Walter (1909-1994) ~1970. "Ipolyi Arnold Emlékérem / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban, hátlapon gravírozás (80mm) T:1-
1
30952.

Madarassy Walter (1909-1994) ~1970. "Ipolyi Arnold Emlékérem / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban, hátlapon gravírozás (80mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Madarassy Walter (1909-1994) 1971. "70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:2 kis ph Hungary 1971. "The 70th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society 1901-1971" two-sided, silver patinated Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (60mm) C:XF small edge error
1
30953.

Madarassy Walter (1909-1994) 1971. "70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:2 kis ph Hungary 1971. "The 70th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society 1901-1971" two-sided, silver patinated Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (60mm) C:XF small edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Földmérő és Talajvizsgáló Vállalat / 25 év szolgálatért" öntött bronz emlékplakett, eredeti tokban (~100mm) T:1-
1
30954.

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Földmérő és Talajvizsgáló Vállalat / 25 év szolgálatért" öntött bronz emlékplakett, eredeti tokban (~100mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1970. "Kulich Gyula" öntött Br emlékérem tokban (97mm) T:1
1
30955.

Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1970. "Kulich Gyula" öntött Br emlékérem tokban (97mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németh Mihály (1926-) 1975. "Nádasdy Tamás 1498-1526" Br emlékérem (108mm) T:1
1
30956.

Németh Mihály (1926-) 1975. "Nádasdy Tamás 1498-1526" Br emlékérem (108mm) T:1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1985. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Nagyvázsony vára" bronz emlékérem T:1- Adamo KE38
1
30957.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1985. "Keszthelyi Éremgyűjtő Csoport / Nagyvázsony vára" bronz emlékérem T:1- Adamo KE38

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Pócsik István (1933-) 1987. "A 'December 4' Drótművek 75 éves / 1921-1987" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-
1
30958.

Pócsik István (1933-) 1987. "A 'December 4' Drótművek 75 éves / 1921-1987" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rajki László (1939- ) 1979. "1912-1973 / Darvas József irodalmi emlékdíj Orosháza - Dumitrás Mihály Alapítványa" kétoldalas bronz emlékplakett (98mm) T:1-
1
30959.

Rajki László (1939- ) 1979. "1912-1973 / Darvas József irodalmi emlékdíj Orosháza - Dumitrás Mihály Alapítványa" kétoldalas bronz emlékplakett (98mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rajki László (1939- ) 1985. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:1- patina
1
30960.

Rajki László (1939- ) 1985. "BUÉK - BONNE NOUVELLE ANNÉE RAJKI L. SZENTENDRE" kétoldalas bronz emlékérem (69mm) T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rajki László (1939-) DN "Sinka István 1897-1969" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:1-
1
30961.

Rajki László (1939-) DN "Sinka István 1897-1969" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rácz Edit (1936-) 1973. "Söripari emlékplakett / 1854... és Kőbányán megindult a nagyüzemi serfőzés" kétoldalas Br emlékplakett eredeti tokban (74mm) T:1- kis patina, a tokon kisebb sérülések
1
30962.

Rácz Edit (1936-) 1973. "Söripari emlékplakett / 1854... és Kőbányán megindult a nagyüzemi serfőzés" kétoldalas Br emlékplakett eredeti tokban (74mm) T:1- kis patina, a tokon kisebb sérülések

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse