Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten Zahl der Lose: 62
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2641636
31164
418
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
Palotai Gyula (1911-1977) 1973. "Magyar Vöröskereszt IV. Kongresszusa 1973. április 26-27." egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (114mm) T:1- 2640602
31165
418
30000
Numismatik
Palotás József (1947- ) DN "Csoma Mária orvos numizmatikus" egyoldalas, öntött bronz (98mm) T:1- 2640732
31166
418
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1939. "Blaskovics László Prof. 1869-1938 / DUO SI FACIUNT IDEM NON EST IDEM" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1- 2642090
31167
418
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1958. "IN MEMORIAM STEPHANI WESZPRÉMI - SOCIETAS MEDICO PHARMACEUTICO HISTORICA / PRO MERITIS IN SCRUTANDA HISTORIA MEDICA" hátoldalon névre szóló gravírozással, eredeti tokban (82mm) T:1- patina 2640704
31168
418
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1977. "Doktor Pertorini Rezső / MEDICINA ET ARS" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1- 2641638
31169
418
Numismatik
2641495
31170
418
Numismatik
Tápai Antal (1902-1986) 1969. "Dr. Kukán Ferenc" kétoldalas, öntött bronz plakett (~108-109mm) T:1- Hungary 1969. "Ferenc Kukán MD" double-sided, cast bronze plaque. Sign.: Antal Tápai (~108-109mm) C:AU
2641633
31171
418
Numismatik
Tóth Sándor (1933- ) 1973. "Ivánovics professzornak tanítványai munkatársai" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (113mm) T:2 patina 2640642
31172
418
Numismatik
Tóth Sándor (1933-) 1977. "Albert Bruce Sabin" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (86mm) T:1- kis patina 2548250
31173
418
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1978. "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" Br érem (40mm) T:2
2548252
31174
418
Numismatik
Tóth Sándor (1933-2019) 1978. "Manninger Rezső / Országos Állategészségügyi Intézet" Br érem eredeti tokban (40mm) T:2
2640897
31175
418
Numismatik
Tóth Sándor (1933- ) 1980. "Megyei Kórház Gyermek-Tüdőosztálya - Nyíregyháza 1955-1980" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (80mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF