Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2616350
32429
418
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
DN "I. István Gimnázium Kalocsa" zománcozott fém sapkajelvény T:2- zománchiba
2616353
32430
418
Numismatik
DN "Hegyőrség" fém jelvény sorszámmal ellátva (58mm) T:2
2632815
32431
418
Numismatik
DN "Kossuth címer" zománcozott kitűző (10x11mm) T:1- 2621855
32432
418
Numismatik
DN "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége 1956 / Tisztelet a hagyomány őrzéséért" aranyozott bronz medál, mellszalagon, karton dísztokban (35mm) T:PP fo.
2633700
32433
418
Numismatik
DN Nagy-Magyarországot ábrázoló modern, műgyantás fém jelvény, hátoldalán két tűvel T:2
2633272
32434
418
Numismatik
2db pánt összesen 6db klf szalagsávval + 3db üres pánt + 4db szocialista időkből származó szalagsáv-tétel T:1--3 2634831
32435
418
Numismatik
5db klf szocialista kitüntetés tokban, közte 1983. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban + "Szocialista kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:1,1- 2634875
32436
418
Numismatik
5db klf szocialista kitüntetés, közte 1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott fém kitüntetés fakó mellszalagon, dísztokban + 1983. "Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1,1- 2634885
32437
418
Numismatik
5db klf szocialista kitüntetés, közte 1957. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, dísztokban + 1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés, eredeti, kopott mellszalaggal, dísztokban T:1-2
2634827
32438
418
Numismatik
5db klf szocialista kitüntetés tokban, közte 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval + 1983. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1,1- 2590785
32439
418
Numismatik
11xklf magyar és külföldi zománcozott jelvénytétel, közte "Papp", "BŐRTEX", "Pickwick", stb. T:1--2-
2590794
32440
418
Numismatik
14xklf magyar és külföldi zománcozott jelvénytétel, közte dalosjelvények, illetve 1924. "Terézvárosi Dalárda" zománcozott jelvény T:1--3 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF