https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Militaria Zahl der Lose: 113
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2640493
13886
418
0
60000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1930-as évek tüzértiszti zubbony alezredesi rendfokozati jelzéssel, jó állapotban. 2638339
13888
418
0
12000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1916 Pola, komikus matrózbúcsúztató oklevél, restaurált 2638249
13889
418
0
24000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1898 "Kleine Generalstabreise in Oberungarn", csoportkép, nevesítve, kartonra kasírozva, 20×26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2641408
13890
418
0
2000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1918 Bécs, katonai engedély
Das Lot is nicht erreichbar
2638991
13891
418
0
4000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1942 Biztos a győzelem, döntő szavak-döntő számok - a háromhatalmi egyezmény nyomán készített propagandakiadvány sok képpel, 30p 2632719
13892
418
0
4200
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca az1950-es, 1960-as években készült katonai felvételek Sátoraljaújhelyen, Dzubay fényképész műtermében, 21 db vintage fotó és/vagy NEGATÍV + hozzáadva 1 db vintage fotót, a ,,katonai utánpótlásról", 18x24 cm és 6c9 cm között 2639195
13893
418
0
3600
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1935 Látványos katonai lovas gyakorlat, fotó, 24×18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2642537
13894
418
0
2000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
Bőr katonai térképtáska, XX. sz. második fele, kopásnyomokkal, 29x21,5 cm 2546519
13895
418
0
6000
Military
Kunstobjekte & Papier
1
1918 Ipari munkáskatonák! Kétoldalas hirdetmény az első világháború végéről, 1918 novemberéből. Sérült, hajtott, foltos. 40,5x28 cm. 2423815
13896
418
0
2400
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1916 Átkelés a San folyón. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2423840
13897
418
0
2400
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1916 A havasokban. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap kissé sérült és széle foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2423837
13898
418
0
2400
Military
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1916 Menetelés egy égő orosz falun keresztül. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse