Flohmarkt Zahl der Lose: 543
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2553775
12158
418
Flea Market
Üveg gyertyatartó 2db, gyertyával, kávészemekkel, 17cm
2553750
12159
418
3400
Flea Market
Bronz gyertyatartó, kopott, 17cm 2553749
12160
418
Flea Market
Bronz gyertyatartó, üveg peremmel, csorbákkal, m:6cm
2553678
12161
418
3200
Flea Market
Fém teáskanna, jelzett, kopott, m:23cm 2553666
12162
418
Flea Market
3 db polirezin malac figura, erősen kopott, m:6-13cm
2553613
12163
418
Flea Market
Régi német faragott kereszt, festett korpusszal, kopott, apró sérülések, jelzett, 60x35cm 2507364
12164
418
Flea Market
2db Shell táska, vászon, 27x26 és 44x29 cm 2526166
12165
418
Flea Market
2395861
12166
418
Flea Market
cca 2000 Danubius rádió Anastacia aranylemez díj. Üvegezett keretben. 28x36 cm
2404488
12167
418
Flea Market
Alkalmi ón pohár: Football Europe Cup France 1984 felirattal. 8,5 cm
2443201
12168
418
Flea Market
3 db műbőr és vászon táska, kis kopásnyomokkal, sérült, sötétkék és szürke színben, vegyes méretben, egyik MALÉV felirattal.
2377273
12169
418
Flea Market
2 db Hummel gyűjtői doboz festett fém doboz 27x16 cm, 15x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF