Drucksachen Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2603906
14808
418
Printed Materials
Az 1741. évi törvénycikkek szövege, amelyben Mária Teréziát Magyarország és a hozzá kapcsolt területek királynőjévé koronázták. Latin nyelven, Mária Terézia arcképét ábrázoló metszettel illusztrálva, 2 p., hajtva, a lap szélein sérült. 2577088
14809
418
Printed Materials
Gatto Nero (Wittman Rezső, 1889-1972): Politikus-karikatúrák, 14 db színes reprodukció, kissé sérült, foltos egészvászon-kötésben 2530413
14810
418
Printed Materials
Régi dán leporelló fekete-fehér koppenhágai városképekkel, egészvászon kötésben, kopott aranyozással 2631976
14811
418
Printed Materials
Tárgyalási jegyzőkönyv csendőrség részére szükséges ruházati, felszerelési, lószerelvényi és egyéb czikkek biztosításának tárgyában. 2636832
14812
418
Printed Materials
Prince Crystall Ball 28 oldalas dekoratív képes kiadvány / Picture booklet 28 p. 21x30 cm
2642107
14813
418
4200
Printed Materials
3 db kép Sztálinról, a szovjet grafika 1950-es kiállításáról
2637687
14814
418
Printed Materials
16 db francia kártyalap színészek arcképével
2529777
14815
418
Printed Materials
Jean-Claude Van Damme filmes vitrinképek, 5 db, 17×22 cm 2530927
14816
418
Printed Materials
Csepel varrógép prospektus és használati útmutató, 2 db 2632006
14817
418
Printed Materials
Nyitottkönyv és Az egészség ABC könyve képes ismertető 24 p
2602161
14818
418
Printed Materials
A magyar történelem jelentős eseményei, 6 db kartonra kasírozott régi nyomat, hátoldalukon feliratozva, kis sérülésekkel, 24x21 cm és 24x14 cm
2638468
14819
418
Printed Materials
I. Ferenc József (1830-1916) császár és királyt ábrázoló illusztráció, nyomat modern kartonra kasírozva, 13x8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF