Drucksachen

Zahl der Lose: 354

Az 1741. évi törvénycikkek szövege, amelyben Mária Teréziát Magyarország és a hozzá kapcsolt területek királynőjévé koronázták. Latin nyelven, Mária Terézia arcképét ábrázoló metszettel illusztrálva, 2 p., hajtva, a lap szélein sérült.
14808.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gatto Nero (Wittman Rezső, 1889-1972): Politikus-karikatúrák, 14 db színes reprodukció, kissé sérült, foltos egészvászon-kötésben
14809.

Rufpreis:
1 800 HUF

Régi dán leporelló fekete-fehér koppenhágai városképekkel, egészvászon kötésben, kopott aranyozással
14810.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tárgyalási jegyzőkönyv csendőrség részére szükséges ruházati, felszerelési, lószerelvényi és egyéb czikkek biztosításának tárgyában.
14811.

Rufpreis:
5 000 HUF

Prince Crystall Ball 28 oldalas dekoratív képes kiadvány / Picture booklet 28 p. 21x30 cm
14812.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 db kép Sztálinról, a szovjet grafika 1950-es kiállításáról
14813.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

16 db francia kártyalap színészek arcképével
14814.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jean-Claude Van Damme filmes vitrinképek, 5 db, 17×22 cm
14815.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csepel varrógép prospektus és használati útmutató, 2 db
14816.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyitottkönyv és Az egészség ABC könyve képes ismertető 24 p
14817.

Rufpreis:
1 000 HUF

A magyar történelem jelentős eseményei, 6 db kartonra kasírozott régi nyomat, hátoldalukon feliratozva, kis sérülésekkel, 24x21 cm és 24x14 cm
14818.

Rufpreis:
1 800 HUF

I. Ferenc József (1830-1916) császár és királyt ábrázoló illusztráció, nyomat modern kartonra kasírozva, 13x8 cm
14819.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF