Dokument

Zahl der Lose: 177

1911 Gyermekvédelmi elismerő emléklap, Raksányi Rezső (1879-1950) illusztrációjával, Khuen-Héderváry Károly (1849-1918) belügyminiszter nyomtatott aláírásával, papír, kartonra kasírozva, sérült és foltos, vetemedett, 50×69 cm
12663.

Rufpreis:
1 400 HUF

1911 Magyar Természettudományi Társulat oklevele Ilosvay Lajos (1851-1936) rektor, a Magyar Tudományos Akadémia alelnöke aláírásával. 60x40 cm Szakadásokkal
12664.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1911 Államtudományi diploma oklevél üvegezett keretben Angyal Pál és Hanuy Ferenc aláírásával. üvegezett keretben. 70x50 cm
12665.

Rufpreis:
5 000 HUF

1912 Bp., Bernauer Lajos Repceolajgyár fejléces számlája és levél, valamint elismervény
12666.

Rufpreis:
1 000 HUF

1912 Réthi Lajos nyug. kir. tanácsos fényképes félárú jegy váltására jogosító igazolvány, aranyozott egészbőr-kötésben
12667.

Rufpreis:
3 000 HUF

1913 Szeged, Stark Vilmos kőfaragó műhely, sírkő és bútormárványgyár fejléces számla
12668.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1913 Magyar Királyi Államvasutak (MÁV) 2 db fényképes igazolványa . Aranyozott bőrkötésben, és vászonkötésben
12669.

Rufpreis:
2 400 HUF

1914 Magyar Királyi Államvasutak kedvezményes éves bérletjegy minta
12670.

Rufpreis:
1 000 HUF

1914 Eölvedi Gachal József (1889-1972) festőművésznek a Nagybányai Festőiskolába szóló látogatási igazolványa
12671.

Rufpreis:
2 000 HUF

1916 Pergamen oklevél Beöthy Zsolt (1848-1922), Petz Gedeon (1863-1943) és Szinnyei József (1857-1943) aláírásával
12672.

Rufpreis:
4 000 HUF

1916 Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület adományozó értesítő lapja
12673.

Rufpreis:
1 400 HUF

1917 Zirc, gabonaeltitkolási ügyben kelt hivatalos levél, szöveget nem érintő sérüléssel
12674.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF