10501.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 500 HUF
20,33 EUR, 23,44 USD
VM monogram (?) jelzéssel: Profán ikon, 1968. Vegyes technika, applikáció, farost. Sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 60×50 cm