10439.
Beendet 418. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
75 000 HUF
203,25 EUR, 234,38 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz második felében működött festő alkotása: Keresztelő Szent János; Mária a 12 apostollal (kétoldalas ortodox vallásos kép). Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív fa keretben, 74×59,5 cm